رستوران های پاتایا

lebiderya

منطقه جافوري:

منطقه جافوري داراي طيف وسيعي از زستورانها مي باشد که در آنها انواع غذاهاي دريايي و ميوه هاي محلي تايلند را به مشتريان خود عرضه مي کنند . همچنين در اين منطقه شما غذاهاي شمال شرقي تايلند يعني سالاد ادويه پاپايا Papaya و يا سالاد ادويه Sour Chopped Pork را ميل کنيد.

ناحيه Carrefour

ناحيه Carrefour و Pattaya Klang ( نزديک جاده سوم ) داراي غذاي خوبي است که در آن انواع غذاها و سالادها ر ميتوان ميل کرد. همچنين در مناطق عموممي مانند پايانه ها و گاراژها دستفروشها غذا و ساندويچ ارزان ارائه مي کنند.

رستوران Kiss food & Drink:

اين رستوران انواع غذاهاي تايلندي و غربي را به شما ارائه مي کند و مهم ترين ويژگي آن 24 ساعته بودن آن است که در هر موقع از روز که احساس گرسنگي کنيد مي توانيد به اين رستوران سري بزنيد ضمنا اين رستوران داراي 2 شعبه مي باشد.

اين رستوران داراي 4 شعبه درپاتايا است.
جنوب پاتايا – Entrance to Walking street
جاده ساحلي – در مقابل Tipp Plaza
مرکز پاتايا –  طبقه اول Carrefour
جاده Second Road- در مقابل

رستوران S & B Coffe shop:

محل انواع ساندويچهاي ارزان قيمت را به شما عرضه مي کند.

رستوران BIG & Tesco:

در اين دو ناحيه غذايي نيز شما مي توانيد انواع مدلهاي ساندويچ را با قيمتي ارزان تهيه کنيد.

BIER-KUTSCHE German Resturant:

يک رستوران آلماني خوب در شهر پاتايا با قيمت متوسط اما کيفيت خوب . اگر مي خواهيد غذاهاي غربي مخصوصا آلماني را امتحان کنيد اينجا انتظار شما را مي کشد.

رستوران COOL KITCHEN:

اين رستوران در مجموعه سوپر مارکت BOWL TOPS PS  واقع شده و داراي غذاهاي غربي و تايلندي متفاوتي است که در آن مي توانيد انواع سالادها سوپ ها و غذاهاي معروف تايلند را امتحان کنيد.

رستوران COOL HOUSE:

اين رستوران بعد از مموعه سوپر مارکت  PS Bowl Tops واقع شده است که در اقع به عنوان خواهر يا نمايندگي COOL KITCHEN مي باشد با همان منوي غذا اما با محيط و فضايي بيشتر و جالبتر.

رستوران PARSA :

يک رستوران خوب ايراني که غذاهاي سنتي ايراني را با کيفيت بالا سرو مسکند. غذاهاي اين رستوران انواع کباب , خورشت و نوشابه هاي معروف ايراني مانند دوغ است.

SHER-E-PUNJAB Resturant:
يک رستوران بسيار خوب هندي که هم غذاهاي گياهي ( گياه خواران ) و هم غذاهاي گوشتي را به مشتريانخود ارائه مي کند ضمن اينکه مي توانيد از غذاهاي پر ادويه هندي هم در اين رستوران استفاده نماييد.
آدرس : (Near sub way ) Soi 11 Beach Road

The GOLF Club:
يک رستوران کلاسيک عالي  آمريکايي با شام هاي مخصوص آمريکايي همراه با نان شيريني ميوه اي يا گوشت دار, خوراک گوشت دنده , کلوچه هاي مخصوص انگليسي , کباب دنده آمريکايي و نيز ساير غذاهاي غربي مخصوصا امريکايي.
مچنين شبهاي شنبه , يکشنبه و چهار شتبه شب استيک در اين رستوران برقرار است که گوشت استيک و کباب دنده به روش آمريکايي بر روي باربيکيو دودي (B&B) تهيه مي شودهمچنين در اين محل همه روزه صبحانه کامل انگليسي و آمريکايي از ساعت 7 صبح برقرار مي باشد.

رستوران BRUNO’S Restaurant
در اين رستوران شما هم مي توانيد غذاهاي اروپايي را ميل کنيد و هم غذاهاي تايلندي خدود قيمت غذا در اين رستوران 400 بت مي باشد.

رستوران MANHATTAN teak House:

اگر قصد داريد به يک رستوران داراي کلاس بين المللي و جهاني برويد اين رستوران تنها رستوران کلاس جهاني در پاتاتيا است که کباب هاي عالي ارائه مي کند. البته مواظب جيب خود باشيد.( هر نفر 2000 بت )

Five Star J.Resturant:

اگر به دنبال يک رستوران  100% گياهي  با غذاهاي متنوع گياهي مي گرديد اين محل با مدير گياه خوار خود در خدمت شماست  که انواع غذاهاي گياهي را به صورت بوفه به شما اراه مي کند.

رستوران هاي Chinese Vegetarian Café:

اين محل يک رستوران گياهي چيني ارزان قيمت است.

———