بانجی جامپینگ در پاتایا

بانجی (Bungy Jump) از تفریح های هیجان انگیزیست که در پاتایا از جاهای دیگر ارزانتر تمام می شود .در پاتایا دو مجموعه بانجی هست که هردو از ایمنی قابل قبولی برخوردارند. پریدن از ارتفاع ٥٠ متری که احتمالا تماس کوتاهی هم با آب در انتهای مسیر خواهید داشت تجربه ای فراموش نشدنی ست.

امکان پرش در شب و زیر نور ماه با برگزاری یک جشن کوچک با همراهان به افتخار زنده بودنتان وجود دارد . هنگام پرش از شما عکس و فیلم تهیه شده و در خاتمه روی یک لوح DVD به شما هدیه می دهند و می توانید یک دست لباس با نشان بانجی جامپ هم دریافت کنید. درضمن مراقبان و استادان پرش (Jumpmaster) در نیوزلند آموزش دیده اند و استانداردایمنی تجهیزات هم از همان نیوزلند اخذ شده است.
شما دو گزینه برای انتخاب دارید :
گزینه اول قیمت پرش تنهاست و اگر سه بار پرش انجام بدید بار چهارم رایگان خواهد بود. در ضمن بعد از پرش چهارم یک تی شرت بانجی جامپ رایگان دریافت می کنید .
گزینه دوم پکیجیست که شامل یک بارپرش ، یک تیشرت ، ٢٤ قطعه عکس از اول تا آخر مراحل پرش شما و برای پرش های بعدی قیمت مثل پرش تنها خواهد بود .
برای زوج های شجاع که می خواهند هنگام پرش همدیگر رو در آغوش داشته باشند پرش دونفره هم امکان پذیر است.

قبل از پرش به شما بیمه نامه و بعد از آن هم گواهینامه شجاعت را خواهند داد. همچنین ویدئوی عملیات شما از زمان وزن کشی تا دریافت گواهینامه شجاعت قابل خریداری بوده و تی شرت ، تاپ و کلاه بانجی جامپ با رنگ های انتخابی را نیز میتوانید خریداری کنید.

 

jumptype_21_2_large1324128571_