باغ وحش ببرها

600-tiger-zoo-4 img-1831 Pattaya-Tiger-Zoo-2 Tiger_Zoo_Sriracha_new

باغ وحش ببرها

این باغ وحش دارای بیش از ۲۰۰ ببر بنگال و صد هزار تمساح است و در کنار آن نیز دارای گونه های مختلفی از حیوانات دیگر است که سرگرمی های متعددی را برای گردشگران فراهم می کند. ببر هایی که با پریدن از روی حلقه های آتش و راه رفتن روی طناب نمایش زیبایی را اجرا میکنند . ببر های بنگال بزرگترین گونه ببر ها در جهان هستند که که در این مکان نگهداری می شوند، و رنگ آنها زرد مایل به قهوه ای یا خاکستری است. تمساح های این مکان نیز هر روز چندین نمایش دارند و فیل ها نیز گردشگران را ماساژ می دهند .
به عنوان یکی از بهترین تفریحات تایلند ، شما علاوه بر تماشای انواع مختلف حیوانات می توانید از سیرک حیوانات نیز بازدید کنید.  علاوه بر این، حیوانات مختلف دیگری نیز در باغ وحش ببرها وجود دارند که موجبات سرگرمی گردشگران فراهم می سازد.

ببرهای بنگال که دراین مکان نگهداری می شوند، بزرگترین گونه ببر در جهان هستند و رنگ آنها زرد مایل به قهوه ای یا خاکستری است. ببرها معمولا تنها زندگی می کنند و آنهایی که با هم هستند، ببر ماده و بچه هایش هستند.

اگر علاقمند به نمایش حیوانات مانند پرش ببر‌ها از حلقه آتش، راه رفتن روی بند، کشتی کروکودیل‌ها، رقص و بازی بسکتبال و همچنین ماساژ فیل‌ها هستید ، این باغ وحش برایتان محل مناسبی است. علاوه بر این، حیوانات دیگری مانند شترمرغ، شتر تک کوهان، کانگورو و پرندگان عجیبی در این باغ وحش وجود دارند.

نمایش های مختلف این باغ وحش عبارتند از :

1-  نمایش ببرها
2-  نمایش کروکودیل ها
3-  نمایش فیل ها
4-  نمایش خوک ها