باغ استوایی نانگ نوچ

Nong_Nooch nong-nooch-tropical-botanical images image011

باغ استوایی نانگ نوچ پاتایا

می خواهید زیباییهای طبیعی و درختان تایلند را از نزدیک مشاهده کنید و خود را غرق در زیباییهای این طبیعت بکر کنید ؟  بهترین ایده و انتخاب برای فرصت محدود شما بازدید از پارک نانگ نوچ می باشد. بهتر است در این باغ استوایی بزرگ و زیبا که از بهترین دیدنیهای تایلند است، یک دوچرخه کرایه کنید و با آن تمامی نواحی این پارک زیبا را ببینید.

باغ
استوایی نانگ نوچ پاتایا که یکی از زیباترین دیدنی های پاتایا میباشد، در 18 کیلومتری جنوب پاتایا قراردارد. این باغ زیبا مملو از انواع گل های ارکیده، نخل های زیبا، گیاهان تزیین شده و گل های گوناگون از اقصا نقاط جهان است. هر روزه نمایش های فرهنگی و شوی فیل ها در این مکان اجرا می شود.

باغ استوایی نانگ نوچ یکی دیگر از دیدنیهای پاتایا تایلند به شمار می رود  که از ویژگی های جالب و زیبای این باغ،  طرح و مدل باغ های فرانسوی و گروهی از خانه های سنتی تایلند می باشد که جلوه زیبایی را به این باغ بخشیده است.

گردشگران می توانند از نمایش ورزش رزمی موی تای تایلندی که ورزش سنتی و مورد علاقه مردم تایلند می باشد و یا حرکات نمایشی فیل ها در این پارک لذت ببرند. از برنامه های تفریحی این پارک، نمایش فرهنگ و هنر تایلند است که در آن نمایش رقص فولکلور تایلندی همراه با موسیقی زنده به اجرا می شود و از مهمترین جاذبه های گردشگری پاتایا می باشد .

اینمحل همه روزه از ساعت 9 صبح الی 17 عصر بر روی عموم باز می باشد.