General

تور مالزی

خدمات تور:

بلیط رفت وبرگشت به کوالالامپور باپرواز ماهان، ۷شب اقامت در هتل باصبحانه، ترانسفررفت وبرگشت فرودگاهی، گشت نیمروزی درکوالالامپور بانهارایرانی، لیدرفارسی زبان، یک عدد سیم کارت به ازای هراتاق.

 

آژانس هواپیمایی سپهرگشت نیلی مجری مستقیم تورهای بالی فلیپین سنگاپور مالزی وتایلند می باشد

آدرس:

سهروردی شمالی، روبروی پمپ بنزین، ساختمان ۳۱۷، طبقه اول

تلفن:

۸۸۴۵۲۹۹۵

برای اطلاعات بیشتر و یاخرید تور با کانترمربوطه آقای قربانی  تماس بگیرید.

نام هتلدرجه هتل خدمات هتلقیمت هرنفر دراتاق دو تختهقیمت هرنفردراتاق یک تخته
GRAND SEASON 4*B.B22040002808000
ROYAL BING TANG4*B.B23300003102000
DORSET REGENCY4*B.B24430003186000
CONCORDE4*B.B25060003312000
ISTANA5*B.B26400003480000
ROYAL CHULAN5*B.B27660003732000
SHERATON5*B.B29340004026000
INTERCONTINENTAL5*B.B29760004152000
MAJESTIC5*B.B31650004530000
WESTIN5*B.B33330004866000
RITZ CARLTON5*B.B33960004992000

مناطق توریستی کوالالامپور:

مالزی کوالالامپور یک شهرستان که با توسعه سریع اقتصادی اجتماعی وفرهنگی آن رابه یک نماد آینده مالزی ومنطقه تبدیل کرده است. سالانه ۸٫۹ میلیون گردشگر درمیان شهرستانها بیشترین بازدید کننده راداشته است.

مالایی چینی هندی شهرستان مالزی فرهنگی ومخلوطی از این ۳ نژاد است درجنوب شرقی آسیا به دلیل اقتصاد خدمات محورآن ودرحین حال بسیار توسعه یافته از نظر زیرساخت ها است

دراینجا ۱۰ مکان معروف برای دیدن را به شما معرفی میکنیم

هند کوچک: درنزدیکی ایستگاه KL SETRAL هند کوچک ( BRICK FILELDS) به عنوان یک مرکز ازجمعیت هندی ازشهرستان است این یک مقصد مشهور برای گردشگرانی است که میخواهند سنت وفرهنگ هند راکشف کنند.

اگر درزمان جشن وفستیوال هندی ها درمالزی باشید میتوانید موسیقی زنده هندی آتش بازی آنها خواهید بود . برای کسانی که می خواهند لباس هندی غذاهای اصیل هندی بازدید محلی برای حمل ونقل ازمراکز شلوغ مالزی ویکی ازخیابانهای هند است

یک سایت دیگر غارهای BATU غار انگلیسی معروفترین معبد هندو درمالزی است سرخسپوستان اغلب برای انجام آیین های مذهبی هندو به آنجا میروند درپای کوه یک معبد است که برای بدست آوردن نعمت های کشیش هندو است ۳ زیارتگاه درداخل معبد ۳ خدایان آیین هندو وجود دارد برهمن ویشنو وشیوا است.

میدان معروف مردکا به عنوان یک پارک تاریخی وتفریحی درKL است پرچم مالایا اولین باردرسال ۱۹۵۷ به اهتزار درآمده بود زمین وسیع وسبز درکنار مربع یک نقطه پیک نیک خوب ویک زمین بزرگ برای بچه ها است.

درمجاورت میدان خانه های بسیاری ازساختمانهای قدیمی وتاریخی درمیان ایستگاه قطار گالری کوالالامپور مجتمع سلطنتی سلانگور باشگاه وساختمان عبدالصمد است.

مردکا درشب درمجاورت روشنایی ونسیم خنک محل خوبی برای استراحت پس ازیک روز پرمشغله دراطراف KLاست ماکالا درداخل KL نیست درواقع کوجکترین ایالت مالزی واقع در۱۵۰ کیلومتری جنوب شرقی KL به عنوان دولت تاریخی به دلیل میراث فرهنگی تاریخی غنی آن شناخته شده است درزمان استعمار خود ماکالا پرتغالی ها وهلندی ها به دلیل موقعیت جغرافیایی آن ساخته شده است. شهرستان بندر است کلیسای قدیمی قلعه ها وHOUSES وجود دارد ازجمله جاذبه های معروف درماکالا کروز رودخانه که حدودا ۱۵ مایا برای گردشگران قلعه FAMOSA برج ماکالا که برای گردشگران یک نمای پانوراما ۳۶۰ درجه ازتمام شهرستانها شما با اتوبوس می توانید به ماکالا بروید.

آسمان خراش سفر به KL بدون دیدن این آسمان خراش ناقص می ماند ۴۲۱ متر بالاتر از سطح زمین است MENARA KL هفتمین برج مخابراتی درجهان وبلندترین درآسیای شرقی است این برج عمدتا برای مقاصد ارتباطی رادیو تلویزیون استفاده می شود که آن را به عنوان یک جاذبه توریستی تبدیل کرده است.

دربالای برج شما می توانید یک نمای ۳۶۰ درجه ازشهرکوالالامپور راداشته باشید رستوران گردان ومغازهای سوغات درطبقات این برج وجود دارد. ازدیگر جاذبه های MENARAKL روستای سنتی مالایی آکواریوم آبی مرجانی وفروشگاهای فرمول یک همه در پای برج واقع شده است. برج های دوقلوی پتروناس نمادیترین ساختمان درمالزی بلندترین ساختمان درسال ۱۹۹۸-۲۰۰۴ در ۱۰۱ طبقه ساخته شده است. درپایه ساختمان بازار KLCC پارک مراکز خرید وتفریحی وجود دارد.

کوالالامپور مانند بانکوک تایپه وسول به شدت به عنوان یک پایتخت خرید درمنطقه محسوب می شود گذشته از هندکوجک وKLCC مکانهای معروف وخرید ارزان در KLاست

محله چینی ها در KLشما می توانید با چانه زدن چیزی رانصف قیمت اصلی آن بخرید.پیشنهاد آخر من رفتن به BUKIT BINTANG است کل منطقه پراز مرکزخرید که فروش مارک ومحصولات نهایی وبسیارشبیه سول است این محل خرید اصلی آرایش کیف مارکدار و لباس های وارداتی است وتعدادی رستوران دراین محل وجود دارد.

Print Friendly, PDF & Email

Available departures

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.