General

تور جزیره پالاوان بهمن ماه ۹۶با پرواز چارتر قطر

خدمات تور فیلیپین جزیره پالاوان زمستان۹۶

 

بلیط رفت و برگشت با پرواز قطر،۷ شب اقامت در جزیره پالاوان،ویزای فیلیپین،بیمه مسافرتی،ترانسفر فرودگاهی

تمامی هتل های جزیره پالاوان دارای ترانسفر رایگان فرودگاهی و شاتل می باشد و نیازی به پرداخت هزینه اضافه نیست.

آژانس هواپیمایی سپهرگشت نیلی کارگذار مستقیم تور فیلیپین و کارگذار اصلی ویزای توریستی فیلیپین ،مجری مستقیم تورهای ترکیبی فیلیپین با جزایر برتر دنیا (بوراکای و پالاوان و سبو و داوایو) با پرواز قطر و امارات می باشد.

مدارک لازم جهت ویزای توریستی فیلیپین:

اصل پاسپورت با ۷ ماه اعتبار،کپی صفحه اول و دوم شناسامه،دو قطعه عکس،مانده حساب ۱۰ میلیون برای هر نفر

زمان لازم جهت ویزای توریستی فیلیپین:

زمان لازم برای ویزای توریستی فیلیپین ۷ روز کاری بدون تعطیلی می باشد.

 

نام هتل در جزیره پالاواندرجه هتلخدمات هتلقیمت اتاق دو تخته
Marina De Bay Resort And Spa 3*B.B4,250,000
Ala Amid Bed And Breakfast 4*B.B4,500,000
Best Western Plus Ivywall4*B.B4,950,000
Centro Palawan 4*B.B5,100,000
Hue Hotels And Resorts Puerto Princesa 4*B.B5,300,000
Sheridan Beach Resort & Spa 4*B.B6,000,000
Princesa Garden Island Resort And Spa 5*B.B6,350,000

 

آژانس هواپیمایی سپهرگشت نیلی مجری مستقیم تورهای فیلیپین،بالی،سنگاپور می باشد.

آژانس هواپیمایی سپهرگشت نیلی جارتر کننده پرواز قطری در مسیر فیلیپین،بالی،می باشد.

آدرس:

سهروردی شمالی پایین تر از میدان پالیزی روبه روی مسجد حجت بن حسن پلاک ۶۸۳ طبقه دوم

خط ویزه:

۰۲۱۵۴۵۲۸

تلفن:

۸۸۷۴۵۹۱۳_۸۸۱۷۵۵۴۶_۸۸۱۷۵۵۷۰_۸۸۷۴۶۴۹۱

 

برای اطلاعات مربوطه و خرید تور با کانتر مربوطه خانم تعالی تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر به کانال گردشگری فیلیپین ملحق شوید.

https://t.me/sepehrph

 

جزیره زیبای پالاوان:

کشور فیلیپین واقع در اقیانوس آرام، جزایر فراوانی دارد ولی جزیره پالاوان در ضلع غربی آن قطعه‌ای از بهشت و یکی از جزایر بسیار زیبا با آب و هوای معتدل و جنگل‌های بارانی انبوه و سواحل زیبا است که توسط تعداد زیادی از جزایر کوچک و بزرگ و مناطق ساحلی سحرآمیز احاطه شده است.

پالاوان جزیره‌ای باریک به طول ۴۵۰ و عرض ۵۰ کیلومتر و یکی از استان‌های جزیره‌ای فیلیپین است. خطوط ساحلی این جزیره بالغ بر ۲ هزار کیلومتر می‌باشد و ۱۸۷۹ جزیره، جزیره کوچک، خلیج و منطقه ساحلی در اطراف آن وجود دارد. ترکیب جزایر و خلیج‌های متعدد، دهکده‌های ماهیگیری کوچک، آب‌های نیل‌گون و کوهستان‌های جنگلی زمردین‌ آن که بنظر میرسد از اقیانوس سر بر آورده‌‌اند، واقعاً دیدنی است. مجموعه جزیره پالاوان و جزایر همسایه آن استان پالاوان را شکل می‌دهند. این جزایر بین «دریای جنوبی چین» و «دریای سولو» واقع است. پالاوان یکی از بهترین نقاط غواصی جهان می‌باشد. تعداد زیادی از کشتی‌های غرق‌شده در آبهای اطراف پالاوان قابل مشاهده هستند. پالاوان از طریق کشتی و هواپیما قابل دسترس است. فرودگاه اصلی آن در شهر بندری «پوئرتو پرینسسا» است و هر روز از مانیل پایتخت فیلیپین به آن پرواز وجود دارد. فاصله این پرواز یک ساعت است.

یونسکو رودخانه زیرزمینی پالاوان را نمونه منحصربفردی در جهان می‌داند. این رودخانه در منطقه سابانگ در سواحل غربی قرار دارد. بعد از ساعت‌ها راهپیمایی در میان جنگل‌های انبوه پالاوان به غاری میرسیم. از آن پس باید سوار کشتی شد. عمق غار‌های تیره رودخانه زیرزمینی پالاوان را می‌توان بمدت ۴ ساعت در بلم پیمود. غار مطلقاً تیره است ولی لامپ‌ها نور کافی برای دیدن خفاش‌ها و استالکتیت‌ها و استالاگمیت‌های آن فراهم می‌سازند. در ضمن سُر خوردن بلم به جلو، حباب‌های آب از اعماق رودخانه به سطح آب می‌جوشد.

سفر بین جزایر مختلف با استفاده از بلم لذت طبیعت‌پیمایی این منطقه را دوچندان می‌کند. پس از بازگشت به خشکی، ‌استفاده از سه‌چرخه‌ (مهمترین روش حمل و نقل پالاوان) و گشت و گذار در گوشه و کنار جزیره‌های کوچک و بزرگ پالاوان خالی از لطف نیست.

مناطق کوهستانی پالاوان پوشیده از جنگل‌های بارانی مناطق حاره‌ای است. درختان بزرگ و نادری که نمونه‌های آن بعضاً فقط در این جزایر دیده می‌شود و البته مناسب تهیه چوب و الوار هم هست. قطع درختان جنگلی در فیلیپین و پالاوان همچون سایر نقاط جهان تهدید جدی برای جنگل‌ها محسوب می‌شود. قسمت عمده این درختان قبلاً ریشه‌کن شده‌اند ولی کمپین مبارزه با قطع درختان جنگلی در فیلیپین حداقل در پالاوان با همکاری و پشتیبانی دولت موفق بوده است. چه بسا برخی از قاچاقچیان چوب این جزایر که اکنون طرفدار محیط زیست شده‌اند در حالی که در نقاط دیگر فیلیپین تا کنون نتوانسته‌اند جلوی فعالیت بی‌رویه قطع درختان را بگیرند. زمین جزیره پوشیده از دشت‌های ساحلی، تپه ماهورها، و جنگل‌های انبوه با شریان‌های رودخانه‌ای است که برای آبیاری بکار می‌روند. ارتفاع کوه‌های موجود در جزیره بطور متوسط ۱۱۰۰ متر و بلندترین قله آن «مانالینگاهان» با ارتفاع ۲۰۸۶ متر می‌باشد.

Print Friendly, PDF & Email

Available departures

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.