General

تور بالی با پرواز AirAsia  بهار ۹۶ 

خدمات تور : 

بلیط رفت و برگشت با پرواز ایر اشیا + ۶ شب اقامت در هتل + ترانسفر فرودگاهی + لیدر فارسی زبان + ویزای توریستی اندونزی +سیم کارت + یک گشت شهری

مدارک لازم جهت صدور ویزای اندونزی :

اصل پاسپورت + کپی شناسنامه و کارت ملی + دو قطعه عکس + مانده حساب ۱۰ میلیون تومان به ازای هر نفر

زمان صدور ویزا ۷ روز کاری می باشد .

 

آژانس سپهر گشت نیلی : مجری مستقیم در مسیرهای بالی ،فیلیپین ،سنگاپور ، ویتنام می باشد .

آژانس سپهر گشت نیلی : برگزارکننده تورهای بالی ،فیلیپین ،سنگاپور و ویتنام می باشد .

آدرس : 

خیابان سهروردی روبروی پمپ بنزین پلاک ۳۱۷ طبقه اول شرقی

تلفن : 

۸۸۴۵۹۹۵ _ ۸۸۴۱۴۳۷۶

 

هتل درجه قیمت هر نفر اتاق DBL
NEO KUTA OR SIMILAR3*3,060,000
FAVE HOTEL3* TOP3,140,000
BALI RANI4*3,420,000
RAMADA BINTANG 4*4,060,000
KUTA PARADIS5*3,860,000
GRAND MIRAGE 5*4,180,000
NUSA DUA BEACH 5*4,296,000
DISCOVERY KARTIKA 5*4,420,000
GRAND NIKKO 5*4,660,000
GRAND HYATT 5*4,740,000
SHERATON5*4,940,000
THE SOFITEL 5*5,220,000
THE RIMBA 5*5,780,000
THE AYANA HOTEL 5*6,980,000

روزهای پرواز Air Asia دوشنبه ،چهارشنبه ،پنج شنبه ،جمعه می باشد .

 

 درباره بالی :

بالی جزیره ای است واقع در کشور اندونزی که از مراکز گردشگری مهم جهان به شمار می آید . بالی جزیره خدایان ، جزیره کوچکی از بزرگترین مجمع الجزایر جهان و بزرگترین کشور مسلمان جهان یعنی کشور اندونزی است . این جزیره دو اقیانوس آرام وهند را بهم پیوند داده است و در نتیجه این وصلت خود از آب و هوای بسیار متفاوتی برخوردار گردیده است و مثل بسیاری از جزایر دیگر اندونزی ، دنیای مخصوص به خودش را دارد . دنیای مخصوص به خودش را دارد . دنیائی که نام این جزیره را در فهرست برترین مقاصد گردشگری جهان قرار داده است .

این جزیره دارای مناطق مختلفی است که از معروفترین نقاط آن کوتا (KOTA ) بالی و اوبود (UBUD) را می توان نام برد . در شمال و جنوب کو ه های مرکزی این جزیره زمین های بسیار حاصل خیزی برای کشاورزی وجود دارد که از آن برای کاشت برنج استفاده می کنند . مزارع پلکانی برنج بالی نیز خود شهرت جهانی داشته واز جاذبه های گردشگری این بهشت زمینی پروردگار می باشند .

قطعا بیراه نگفته ایم اگر بگوییم که جزیره بالی پر از خصائل منحصر به فردی است که آن را از دیگر نقاط دنیا متمایز میکند .بالی زیباترین و مشهورترین جزیره اندونزی است که در جنوب خط استوا بین جاوه در غرب و لومبوک در شرق قرار گرفته است .فواصل هوایی این جزیره تا جاکارتا حدود ۲ ساعت و تا تهران با محاسبه توقف بین پروازی در شهرهای دوحه ، کوالالامپور ویا سنگاپور حدود ۱۵ ساعت می باشد .

بزرگترین شهر و مرکز اداری این جزیره نیز شهر دنپاسار است که حدود چهارصدهزار نفر جمعیت دارد . جزیره اندونزیایی بالی دارای گنجینه های بسیاری است . طبیعت زیبا  ، پوشش گیاهی متنوع و دنیای منحصر به فرد زیرآب ، شالیزارهای پلکانی برنج  رودها و آبشارها . اما گنجینه ویژه جزیره بالی سنت ها و رسوم این جزیره است که در قبال فستیوالهای گوناگونی پذیرای گردشگران میباشد . هر فصل از سال که باشد خورشید هرروز حوالی ۶ بامداد در جزیره بالی طلوع میکند. این جزیره کوچک و سرسبز اندونزی یکی از اماکن اکو گردشگری بسیار جذاب جهان و قاره آسیا است که در هر زمانی از سال تعداد بسیار زیادی گردشگر به آن سفر می نمایند .

 

Print Friendly, PDF & Email

Available departures

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment

We are sorry, there are no reviews yet for this tour.